Kontakt

Zarząd:

p.o. Dyrektor

Jarosław Suchan

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl


Zastępczyni Dyrektora ds. Rozwoju

Urszula Tracz

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl


Zastępczyni Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania

Maja Wójcik

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl


Główna księgowa

Magdalena Kłapot

tel: (00 48) 42 633 97 90

m.klapot@msl.org.pl


Pracownicy:

Kierowniczka oddziału Muzeum Pałac Herbsta

Dorota Berbelska

tel: (00 48) 42 674 96 98

d.berbelska@msl.org.pl


Asystentka Dyrektora

Maria Śmigiel

tel: (00 48) 42 633 82 73

muzeum@msl.org.pl


Kancelaria

tel: (00 48) 42 639 12 64, 633 97 90 wew. 27, 55

muzeum@msl.org.pl


Dział Administracyjno-Gospodarczy

(00 48) 42 639 12 53

Kierownik

Anna Mówińska

tel: (00 48) 42 639 12 58

zamowienia@msl.org.pl


Główna specjalistka ds. inwestycji i kontroli wewnętrznej

Iwona Krupa

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 64


Dział Sztuki Nowoczesnej

Kierownik

Daniel Muzyczuk

tel: (00 48) 42 639 12 54

d.muzyczuk@msl.org.pl

Zespół:

Jakub Gawkowski

j.gawkowski@msl.org.pl

Anna Łazar

a.lazar@msl.org.pl

Katarzyna Słoboda

k.sloboda@msl.org.pl


Dział Zbiorów Sztuki Nowoczesnej

Kierowniczka

Paulina Kurc-Maj

tel: (00 48) 42 639 12 59

p.kurc@msl.org.pl

Zespół:

Julianna Goździk

j.gozdzik@msl.org.pl

Paulina Majda

p.majda@msl.org.pl

Paweł Polit

tel: (00 48) 42 639 12 59

p.polit@msl.org.pl

Ewa Skolimowska

e.skolimowska@msl.org.pl

Paweł Sosnowski

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 42

p.sosnowski@msl.org.pl

Dorota Stolarska-Kultys

tel: (00 48) 42 639 12 59

d.stolarska@msl.org.pl

Bogumiła Terzyjska

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 42

b.terzyjska@msl.org.pl


Centrum Muzeologiczne

tel: (00 48) 42 639 12 51

Kierowniczka

Agnieszka Pindera

a.pindera@msl.org.pl

Natalia Słaboń

n.slabon@msl.org.pl


Dział Edukacji

Kierownik

Leszek Karczewski

l.karczewski@msl.org.pl

tel: (00 48) 42 632 67 82

edu@msl.org.pl

Zespół:

Maja Pawlikowska

​m.pawlikowska@msl.org.pl 

Jakub Rychter

j.rychter@msl.org.pl

Maria Wasińska-Stelmaszczyk

m.wasinska@msl.org.pl

Małgorzata Wiktorko

m.wiktorko@msl.org.pl

Marta Wlazeł

m.wlazel@msl.org.pl

Agnieszka Wojciechowska-Sej

a.sej@msl.org.pl

Koordynatorka dostępności

Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

k.madrzycka@msl.org.pl

tel. (00 48) 665 180 083


Dział Komunikacji

Kierowniczka

Barbara Trojanowska

tel: (00 48) 42 639 12 68

b.trojanowska@msl.org.pl

Zespół:

Magdalena Milewska

m.milewska@msl.org.pl

Katarzyna Szklarek-Zarębska

k.szklarek@msl.org.pl

Kacper Szalecki

k.szalecki@msl.org.pl

Kinga Świtoniak

k.switoniak@msl.org.pl


Dział Marketingu

Kierowniczka

Angelina Wieliczko-Skinder

tel: (00 48) 42 639 12 57

a.skinder@msl.org.pl


Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw

Kierowniczka

Andżelika Bauer

tel: (00 48) 42 639 12 63

a.bauer@msl.org.pl


Dział Głównego Inwentarza

Kierowniczka

Edyta Plichta

tel: (00 48) 42 634 39 44

inwentaryzator@msl.org.pl


Dział Konserwacji Zbiorów

Kierowniczka

Tatiana Matwij

tel: (00 48) 42 639 12 67

t.matwij@msl.org.pl


Biblioteka i Dział Dokumentacji Naukowej

Kierowniczka

Aneta Błaszczyk-Smolec

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 56

a.blaszczyk@msl.org.pl

Biblioteka

tel: (00 48) 42 639 12 52

Czytelnia

Barbara Mokrzycka

b.mokrzycka@msl.org.pl

Maciej Cholewiński

m.cholewinski@msl.org.pl
Udostępnianie odwzorowań i licencji

Marta Pierzchała

m.pierzchała@msl.org.pl

Redaktorka portalu zasoby.pl
Marta Skłodowska

m.sklodowska@msl.org.pl

Digitalizacja

Monika Cywińska

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 40

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 24

m.cywinska@msl.org.pl

Wojciech Obniski

w.obniski@msl.org.pl

Anna Zagrodzka

a.zagrodzka@msl.org.pl

Anna Zdankiewicz

a.zdankiewicz@msl.org.pl

Dział Kadrowo-Płacowy

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 51

kadry@msl.org.pl

Artykuł był wyświetlony 5267 razy