Kontakt

Zarząd:

Dyrektor

Jarosław Suchan

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl


Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju

Urszula Tracz

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl


Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania

Maja Wójcik

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl


Główna księgowa

Magdalena Kłapot

tel: (00 48) 42 633 97 90

m.klapot@msl.org.pl


Pracownicy:

Kierownik oddziału Muzeum Pałac Herbsta

Dorota Berbelska

tel: (00 48) 42 674 96 98

d.berbelska@msl.org.pl


Asystentka Dyrektora

Maria Śmigiel

tel: (00 48) 42 633 82 73

muzeum@msl.org.pl


Kancelaria

tel: (00 48) 42 639 12 64, 633 97 90 wew. 27, 55

muzeum@msl.org.pl


Dział Administracyjno-Gospodarczy

(00 48) 42 639 12 53

Kierownik

Anna Mówińska

tel: (00 48) 42 639 12 58

zamowienia@msl.org.pl


Główny specjalista ds. inwestycji i kontroli wewnętrznej

Iwona Krupa

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 64


Dział Sztuki Nowoczesnej

Kierownik

Daniel Muzyczuk

tel: (00 48) 42 639 12 54

d.muzyczuk@msl.org.pl 


Zespół:

Joanna Sokołowska 

j.sokolowska@msl.org.pl


Katarzyna Słoboda

k.sloboda@msl.org.pl


Jakub Gawkowski

j.gawkowski@msl.org.pl


Dział Zbiorów Sztuki Nowoczesnej

Kierownik

Paulina Kurc-Maj

tel: (00 48) 42 639 12 59

p.kurc@msl.org.pl


Zespół:

Paweł Polit

tel: (00 48) 42 639 12 59

p.polit@msl.org.pl


Maria Franecka

tel: (00 48) 42 639 12 59

m.franecka@msl.org.pl 


Paweł Sosnowski

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 42

p.sosnowski@msl.org.pl


Bogumiła Terzyjska

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 42

b.terzyjska@msl.org.pl


Julia Goździk

tel: (00 48) 42 639 12 59

j.gozdzik@msl.org.pl


Dorota Stolarska-Kultys

tel: (00 48) 42 639 12 59

d.stolarska@msl.org.pl


Paulina Majda

p.majda@msl.org.pl


Centrum Muzeologiczne

tel: (00 48) 42 639 12 51

Kierownik

Agnieszka Pindera

a.pindera@msl.org.pl


Natalia Słaboń

n.slabon@msl.org.pl


Dział Edukacji

Kierownik

Leszek Karczewski

l.karczewski@msl.org.pl

tel: (00 48) 42 632 67 82

edu@msl.org.pl


Zespół:

Maja Pawlikowska

​m.pawlikowska@msl.org.pl 


Maria Wasińska-Stelmaszczyk

m.wasinska@msl.org.pl


Małgorzata Wiktorko

m.wiktorko@msl.org.pl


Marta Wlazeł

m.wlazel@msl.org.pl


Agnieszka Wojciechowska-Sej

a.sej@msl.org.pl


Koordynatorka dostępności

Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

k.madrzycka@msl.org.pl

tel. (00 48) 665 180 083


Dział Komunikacji

Kierownik

Adam Jurek

tel: (00 48) 42 639 12 68

a.jurek@msl.org.pl


kontakt z mediami zagranicznymi, strona www, media społecznościowe

Karina Przedwolska

k.przedwolska@msl.org.pl



kontakt z mediami, media społecznościowe

Karolina Drożdż

k.drozdz@msl.org.pl


visual merchandising, promocja Muzeum Pałac Herbsta, publikacje

Łukasz Broda

l.broda@msl.org.pl



kontakt z mediami, media społecznościowe, publikacje

Katarzyna Szklarek-Zarębska

k.szklarek@msl.org.pl


kontakt z mediami, media społecznościowe

Kacper Szalecki

k.szalecki@msl.org.pl


Dział Marketingu

Kierownik

Angelina Wieliczko-Skinder

tel: (00 48) 42 639 12 57

a.skinder@msl.org.pl


Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw

Kierownik

Andżelika Bauer

tel: (00 48) 42 639 12 63

a.bauer@msl.org.pl


Dział Głównego Inwentarza

Kierownik

Edyta Plichta

tel: (00 48) 42 634 39 44

inwentaryzator@msl.org.pl


Dział Konserwacji Zbiorów

Kierownik

Tatiana Matwij

tel: (00 48) 42 639 12 67

t.matwij@msl.org.pl


Biblioteka i Dział Dokumentacji Naukowej

Kierownik

Aneta Błaszczyk-Smolec

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 56

a.blaszczyk@msl.org.pl


Biblioteka

tel: (00 48) 42 639 12 52


Marta Skłodowska

m.sklodowska@msl.org.pl


Dział Kadrowo-Płacowy

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 51

kadry@msl.org.pl

Artykuł był wyświetlony 862 razy
Utworzył: Karina Przedwolska
Data: 09.03.2020, 21:00
Opublikował: Karina Przedwolska
Data: 09.03.2020, 21:03